שרת EXCHANGE | שרתי EXCHANGE | שירות EXCHANGE | שירותי EXCHANGE | שרות EXCHANGE | שרותי EXCHANGE
שרותי Exchange

שרות Exchange
דואר Exchange בWEBSTUFF
שרותי דואר Exchange
יתרונות דואר Exchange
חדשות Exchange
יצירת קשר

 

חדשות Exchange

________________
דיוור ישיר ולמה זה כדאי ?

________________
פורטל שרתי משחקים המוביל בישראל

________________
פורטל שרתי וידאו

WEBEXCHANGE.co.il
 

Exchange אודותינו למה זה טוב? מחירון יצירת קשר
דואר EXCHANGE

שרותי ה Exchange

שרותי Exchange מתקדמים

וובסטף ישראל מספקת פתרונות ושרותי אירוח  תיבות דואר בשרתי Exchange,
השירות מוגדר למעשה כ hosted exchange או שרת אקסצ'נג' ומאפשר לך לעשות שימוש בכל היתרונות של שרת exchange בתשלום חודשי נמוך יחסית.
הפתרון של וובסטף לשרת exchange הינו פתרון טכנולוגי יעיל אמין ואיכותי המתאים לכל  סוגי העסקים והארגונים, לחברת וובסטף ניסיון של שנים במתן שירותים ופתרונות טכנולוגיים בתחום.

מי צריך שירותי hosted exchange  ?
השירות של שרתי דואר exchange המוצעים ע"י וובסטף מתאים לכל עסק קטן כגדול אשר מעוניין להפעיל עבור העובדים שרת דואר exchange הכולל את כל היתרונות בעבודה עם שרת exchange שכזה,
כמו למשל תיבות דואר הזמינות מכל מקום באמצעות אאוטלוק ובאמצעות webmail, סנכרון יומנים וקביעת פגישות של הבוס ע"י המזכירה, סנכרון של הדואר למכשיר סלולארי נייד ועוד (ראה פירוט נוסף בהמשך).
כיום העלויות שלך כבעל עסק המעוניין להתקין ולהפעיל שרת exchange פרטי משלך הינן גבוהות מאד,
יש לקחת בחשבון עלויות של רכישת שרת פיזי (חומרה) + רישיונות תוכנה מתאימים + רישיון מתאים לכל משתמש שמתחבר לשרת + עלות שעות עבודה טכנאי להתקנה של מערכת ההפעלה ושרת ה exchange וביצוע הגדרות והתקנות שונות בשרת עבור כל משתמש  ומשתמש שברצונך להגדיר,
עלויות וזמן שלוקח לנהל את מערכות האנטי וירוס והאנטי ספאם, צורך מתמיד לוודא ביצוע גיבויים בזמן (מומלץ מדי יום ) של כל החומר, עלויות של אחסון השרת בחוות שרתים הנדרש אם המשתמשים שלך עובדים גם מחוץ למשרד ועוד...
עלויות אלה יגיעו בנקל לעשרות אלפי שקלים בתשלום הראשון ולאחר מכן עלות של מאות עד אלפי שקלים נוספים מדי חודש (תלוי בתצורה, מספר המשתמשים ועוד פרמטרים).
לא כל עסק יכול או רוצה לעמוד בהוצאות גבוהות אלה, כמו כן בחישוב כדאיות כלכלית הפתרון של וובסטף ל hosted exchange הינו בעל יחס עלות\תועלת גבוה מאד שהופך את השימוש בו לך כבעל עסק לכדאי ביותר!
בלי עלויות גבוהות במזומן, בלי התחייבויות לספקים שונים (ספק חומרה, ספקי תוכנה, ספק שירותי ניהול וטכנאי\מהנדס שרתים), ועם גמישות מלאה לשינויים, תוספות או שדרוגים שתזדקק להם בעתיד.

בהתייחס לאמור ובהתחשב בלקוחות שאין באפשרותם לממן ולתחזק שרת דואר exchange פרטי, אנו מציעים לספק לך שירותי שרת דואר exchange פרטי ,או מספר תיבות דואר exchange אחדות עד עשרות בהתאם לדרישה,
לשימוש העסק או הארגון שלך.

מה כולל השירות של hosted exchange  ?
הפתרון של וובסטף לשרת exchange לעסק או לארגון שלך כולל הקמה והפעלה של שרת exchange עבורך בחוות השרתים של וובסטף,
חוות השרתים של וובסטף מאובטחת ע"י שומרים ומוגנת מתוחזקת ומנוטרת 24 שעות ביממה.
בחוות השרתים השרת שלך יוזן מכמה מקורות חשמל ויוגן עם מערכות אל-פסק וגנרטור חירום (כך שהשבתה עקב הפסקת חשמל לא יכולה להתרחש),
אנו נתקין עבורך מערכת גיבוי יומי אשר תבצע גיבוי מלא לחומר שלך ושל כל המשתמשים שלך,
השרת יופעל עם שם המתחם (שם דומיין) שלך, כך שכל תיבות הדואר שלך יהיו עם הדומיין  שלך
כמו כן ההתקנה כוללת הפעלה של מערכת remote work place שתשמש אותך ואת המשתמשים\עובדים שלך, יכולת לסנכרן יומנים בין כמה משתמשים,
מערכת וובמייל (webmail) לכל התיבות, לגישה אל הדואר שלכם מכל מקום בעולם, תיקיות ציבוריות, תקשורת פנים ארגונית מתקדמת,
אנטי ספאם, אנטי וירוס, הגנת FW פיירוול פיזי, סנכרון מכשירים סלולאריים בטכנולוגיית PushMail,
יכולת התחברות עם אאוטלוק באופן שההודעות וכל החומר של כל תיבה יושב על השרת וכך מתאפשר לך להתחבר מכמה מחשבים שונים ותמיד לקבל את החומר שלך עדכני ומסונכרן (נניח מחשב בבית ומחשב במשרד, תמיד תראה את כל ההודעות שלך בצורה עדכנית ומתואמת).
אנו נבצע עבורך את ההגדרות הנדרשות בשרת, התקנה של כל תיבות הדואר שלך, ואף נספק לך תמיכה שוטפת לשינויים או עדכונים שידרשו בהגדרות על ידך.
כפי שצויין חבילת הפתרונות של וובסטף לשרתי דואר Exchange הינה מקיפה ביותר ומספקת לך את כל השירותים הנדרשים בחבילה אחת, ובכך למעשה משאירה אותך פנוי לביצוע העבודה החשובה שלך.

כעת באפשרותך להינות מתיבות דואר ב שרת  Exchange ומהשירותים הרבים המוצעים יחד עם זאת בחבילה ללא הגבלה בנפח או בכמות התיבות.
וובסטף מאפשרת לכל חברה ארגון או עסק, קטנים כגדולים, את היכולת להינות ולהרשות לעצמם שרת Exchange מבלי להיכנס להוצאות גדולות או להתחייבויות כפי שפורטו לעיל.

אל תהסס, פנה אלינו כבר עכשיו והתחל לעבוד עם שרת ה exchange שלך כבר מחר!
אין לך מה להפסיד, אתה יכול רק להרוויח מזה!

שרותExchange | דואר Exchange | שרותי דואר Exchange | יתרונות דואר Exchange | חדשות Exchange | יצירת קשר

שרותי Exchange

אתרים מומלצים

אחסון שרתים מקצועי

אחסון אתרים

מצלמות אבטחה בחיפה

מכונות קפה

תחנות רדיו ישראליות פופולריות

מדריך אחסון אתרים למתחילים

שרת וידאו

מנעולן בנהריה

וובסטף ישראל :: פתרונות אינטרנט :: www.WEBSTUFF.co.il